KURSY 2020

 

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy kurs dla farmaceutów w formie online BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA LEKÓW.

Podczas konferencji  będą mogli Państwo pogłębić wiedzę na temat oceny skuteczności i bezpieczeństwa leków, pozyskać m.in. umiejętność rozpoznawania i zapobiegania błędom lekowym, umiejętność przygotowania informacji dla pacjenta, czy wyszukiwania i oceny wartości informacji o lekach. Przedstawione zostaną  najnowsze doniesienia w zakresie terapii p/bólowej, przeziębieniowej i przeciwkaszlowej. Jeden z wykładów odnosi się do badań nad koronawirusem SARS-CoV-2 i choroby COVID-19.

Poświęcimy także uwagę właściwej komunikacji w aptece. Poruszymy zagadnienie insulinooporności, niezwykle ważne w świetle ostatnich doniesień dotyczących zanieczyszczenia popularnych leków stosowanych w schorzeniach cukrzycy.

O wszystkim mogą się Państwo dowiedzieć bez wychodzenia z domu.

Obok publikujemy harmonogramy najbliższych wydarzeń i tematy poszczególnych wykładów.

Nasz komitet naukowy jest gwarancją wysokiego poziomu merytorycznego:

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska

prof. dr hab. n. med. Magdalena Bujalska-Zadrożny

prof. dr hab. n. farm. Marek Naruszewicz

Ubiegłoroczne kursy szkoleniowe wzbudziły ogromne zainteresowanie dostarczając uczestnikom informacji na temat wybranych jednostek chorobowych, wprowadzanych leków i nowych molekuł. Farmaceuci mieli dostęp do najnowszych wytycznych w zakresie opieki farmaceutycznej, prowadzenia apteki, współpracy z dystrybutorami i bezpieczeństwa trackingu leków. Dzięki współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym udało się przeszkolić prawie 4000 aptekarzy i farmaceutów.

Created with WebWave CMS